Піскоструминний апарат TORIN (артикул TRG4020В)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. продуктивність | 2.8 м2/год |
| Макс. робочий тиск | 8 атм. |
| Макс. витрата стисненого повітря | 710 м3/мин |
| Маса | 21 кг |
| Продуктивність піскоструми | 2.8 кв. м/год |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 710 літр/хв |
| Тип харчування | Стиснене повітря |
| Тип подавання абразиву | Напірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴

